Бузок і магнолія

Торішня зйомка у Національному ботанічному саду ім. Гришка. Гуляла довго, встигла промокнути, замерзнути, висохнути та зігрітися. Така тоді була погода – все в одному. А ще було багато бузку, магнолії та людей:) (Фотографії можна трохи … Continue readingБузок і магнолія

Posted on

А за вікном майже весна….

Погода початку березня в Києві дуже тішить – сонце показують за вікном практично щодня і в повітрі все пахне весною. Хочеться більше бути на вулиці та ловити сонячне проміння, від зими вже всі втомилися, хоч … Continue readingА за вікном майже весна….

Posted on